Kampanya
MUTLU MÜŞTERİ
Kaliteli Ürünler
KAPIDA ÖDEME
Nakit & Kredi Kartı
%100 GÜVENLİ SİTE
256 Bit SSL Sertifikası

teslimat-kargo-iade

Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?


Siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.


Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil? (Numarası, rengi veya ürün kodu farklı)


Hatalı gelen ürünü iade/değişim için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Gelen ürün kusurlu, ne yapmalıyım?


Kusurlu gelen ürünü iade/değişim için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Siparişimde bulunan ürünlerin hepsi bana ulaşmadı?


Siparişinizde belirtilen ürünler pakette bulunmadığı takdirde bizimle irtibata geçiniz.


Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?


Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir. Kargo adreste bulunamama nedeniyle şubeye dönen ürünleri yeniden dağıtıma çıkarmamaktadır. Alıcı kaynaklı durumlardan dolayı firmamıza geri dönen ürünler iade alınarak tüm kargo masrafları düşüldükten sonra kalan tutar müşterimize iade edilmektedir.


Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?


Siparişinizi oluştururken teslim alacak kişi adını ayrıca belirtebilirsiniz. Sipariş oluşturulduktan sonra adres veya alıcı değişikliği yapılamamaktadır. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.


Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?


Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.


Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.


Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?


Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.


Yurt dışından sipariş verebilir miyim?


Şuan için Türkiye dışına gönderim yapılamamaktadır.


Sitemizden satın aldığınız ürünler, imalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün e-faturayla garanti belgesi yerine geçmektedir.


İADE

İade gönderimlerinizi,ARAS KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo firması dışında tarafımıza gönderilecek, alıcı ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmez.

Değişim ve iade işlemlerinde, kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Almış olduğunuz ürünün ambalajına zarar vermeden, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içinde iade edebilirsiniz.

Bu durumda ürünü, ürüne ait iade formunu firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı servisimizce onaylandıktan sonra ürün bedeli 21 iş günü içerisinde banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, kullanılmış ürünlerin iadesi KESİNLİKLE kabul edilmez.


FATURA

Şirketimiz; 433 sıra nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği'nin ilgili hükümleri uyarınca 01.01.2016 tarihinden itibaren e-Fatura ve e-Arşiv uygulamasına geçmiştir.

Bu kapsamda, 01.01.2016 tarihi itibariyle faturalarımız;

e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize e-Fatura olarak GİB üzerinden teslim edilecek.

e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerimize e-Arşiv faturası olarak sistemimizde kaydedilecektir.

e-Arşiv Faturası; Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın, mevzuatta yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesine, muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan yasal bir uygulamadır.


İade İşlemleri

Gelen ürün öncelikle İade Departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Ürünün eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 21 iş günü içerisinde ücreti iade edilecektir.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.

Kapıda Ödeme iadelerinde IBAN numaranızın tarafımıza bildirimi gereklidir. Kapıda ödemiş olduğunuz ürün tutarı hesabınıza iade edilir. Kapıda Ödeme iadelerinde kargo firması tarafından alınan hizmet bedeli iade edilmez.


İptal İşlemleri

Verdiğiniz siparişinizi Pazartesi-Cuma günleri saat 17.00' e kadar, Müşteri Hizmetlerine maille bilgi vererek iptal edebilirsiniz.