Kampanya
MUTLU MÜŞTERİ
Kaliteli Ürünler
KAPIDA ÖDEME
Nakit & Kredi Kartı
%100 GÜVENLİ SİTE
256 Bit SSL Sertifikası

hakkimizda

HAKKIMIZDA

Misyon

Müşterilerimize;kesintisiz, hızlı, güvenilir alışveriş hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuni-yeti sağlamak. Müşterilerimize; etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri, ürün ve hizmetleri-mizi en kalite biçimde sunmak.

Vizyon

Türkiye'de e-ticaret denilince akla gelen marka isim olmaktır. Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma müşterilerimiz vesilesiyle gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak...

Firmamız

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal E-Ticaret Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2011 yılında İstanbul Ataşehir'de kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir alışveriş hizmeti sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç ve ilke edindik...

2011 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal ticaret pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2018 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Eylül 2018 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmaktır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz; iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız.